Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5
w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Ekonomiczno-Handlowe w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2024

CERAMIKA PARADYŻ
Lider branży ceramicznej w Polsce i wysoko klasowana - 2. miejsce w kategorii Budownictwo wg magazynu Forbes w 2022 roku – Ceramika Paradyż, polska firma rodzinna.
20-02-2024

ZAPRASZAMY

15 marca 2024
DZIEŃ OTWARTY EKONOMIKA
W dniu dzisiejszym uczniowie klas: III A/ R ,III G  ,V A wzięli udział w X  jubileuszowej edycji etapu szkolnego konkursu o Żołnierzach Wyklętych organizowanym przez posła na Sejm p.Roberta Telusa.
"NIE przemocy w sieci" to temat konkursu na grafikę komputerową, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły, a Jakub Jończyk z klasy 3 G zajął w nim I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. 
Utrzymana pozycja NAJLEPSZEGO TECHNIKUM w MIEŚCIE I SREBRNA TARCZA w Rankingu Perspektywy 2024. To sukces o którym informujemy z wielką dumą. Nasza szkoła uzyskała również status Srebrnej Szkoły w prestiżowym rankingu techników i liceów "Perspektywy 2024".
 
26-01-2024

Turniej Monopoly

Uczniowie szkół podstawowych z miasta i okolic wraz z nauczycielami odwiedzili naszą szkołę. Okazją do tego był I Międzyszkolny Turniej Monopoly.
W dniu 23.01 w naszej szkole odbył się Dzień Międzynarodowy, który zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczniowie klasy IA, IB, ID, IG, IIDH oraz IIIB przedstawili różne kraje.
 
W dniu 19 stycznia br. po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole pracownika Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, pana Krzysztofa Barańskiego, który przeprowadził dla uczniów klas logistycznych: 3B i 4B lekcję otwartą z zakresu bezpieczeństwa w branży TL i prawa pracy.
Dnia 14.01.2024   uczennica kl.IV G Alicja Wiśniewska  zdobyła I miejsce w  kategorii 18+ profesjonalista a Mikołaj Białasiński ucz. kl I D zdobył nagrodę Grand Price za największą ilość punktów jury na Zawodach Aerial Hoop LOVE TO FLY vol. II odbywających się w Łapczycy. 
Serdecznie gratulujemy sukcesu. 
W dniu 17.01.2024 r. nasza szkoła uczestniczyła w I edycji konkursu matematycznego, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika, w Piotrkowie Trybunalskim, "Geometryczny inżynier".

 

Kontakt

ul. Leonarda 12/14
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 6486496
e-mail: zsp5@zsp5.piotrkow.pl

Sobota 24 lutego 2024

Józefa, Bogurad, Sergiusz, Maciej, Marek, Wieledrog, Ermegarda, Irmegarda, Montan

Na skróty