Klasa 1a i 2b uczestniczyła w XXIII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w ŁODZI oraz w dniach otwartych Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.
14-04-2024

Kierunek Italia!

Kolejny wyjazd uczniów Ekonomika 13 kwietnia stał się faktem. Tym razem obrali kierunek Włochy.
W dniu dzisiejszym naszą szkołę na Targach Edukacyjnych w Wolborzu reprezentowali: Fogiel Oliwia, Kowalska Kinga, Ledzion Nadia, Rogalska Maja, Jan Łukasinski, Marcin Brzezowski.
Marszałek Województwa Łódzkiego już po raz osiemnasty nagrodził uczniów oraz studentów z regionu łódzkiego.
Wśród 46 osób, które otrzymały stypendium w kategorii „uczeń” znalazł się Marcin Brzezowski z 4G na kierunku fotografii i multimediów.
Serdecznie gratulujemy naszemu Stypendyście!

W ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" uczennice Ekonomika będące autorkammi projektu Singularis zorganizowały "Pozytywny happening" na ulicach miasta

Kolejna wycieczka zawodowa uczniów klasy 2 B i 4B – technik logistyk. Tym razem kierunek IKEA. Firma, która dba przede wszystkim o bezpieczeństwo pracy Centrum Dystrybucji IKEA w Jarostach klasuje się na pierwszym miejscu pod względem bezpieczeństwa pracy pośród wszystkich centrów na świecie. IKEA, to ekologia – jednym z działań proekologicznych jest zastępowanie palet drewnianych na palety  papierowe.
Zdrowych, pełnych spokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych, wiosennego optymizmu, wiary w lepsze jutro, oraz wielu radosnych dni z najbliższymi życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
EKONOMIK TO NAJLEPSZY WYBÓR - 15 marca 2024r. przekonało się o tym wielu ósmoklasistów. Podczas Dnia Otwartego, uczniowie z Piotrkowa Trybunalskiego oraz całego powiatu piotrkowskiego zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły,  uczestniczyli w zajęciach, ćwiczeniach, konkursach i prezentacjach zawodów.
Koło Teatralno – Dziennikarskie „AURYN”  pragnie zaprosić uczniów klas siódmych i ósmych do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy scenariusz teatralny „Reżyser życia”.
Na Wasze prace czekamy do 15.04.2024r.
Szczegółowe informacje  w regulaminie.
W bieżącym roku szkolnym 248 uczniów szkół ponadpodstawowych naszego województwa otrzymało stypendia przyznane przez Prezesa Rady Ministrów.

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496
e-mail: zsp5@zsp5.piotrkow.pl

Sobota 20 kwietnia 2024