Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5
w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Ekonomiczno-Handlowe w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2024

Kadra

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

Bereska Piotr
dyrektor

Rudnicki Jakub
wicedyrektor

Rudzka Magdalena
wicedyrektor

Nasi nauczyciele:
Abratkiewicz Agnieszka - Zajęcia rewalidacyjne
Bereska Piotr - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i teraźniejszość
Błaszczyk Agnieszka - Przedmioty zawodowe
Buczek Wojciech - Religia
Cieślak Dorota - Wychowanie fizyczne
Cirkot Anna - Matematyka
Czapska Anetta - Przedmioty zawodowe
Czerwik Bogusława - Przedmioty zawodowe
Dobiech Arkadiusz - Religia
Filipczak - Pierek Dorota - Przedmioty zawodowe
Gielec-Szczęsna Anetta - Język angielski
Giler Małgorzata - Wychowanie fizyczne
Głowacka Anita - Biologia, Geografia
Jędrzejewska Katarzyna - Matematyka
Kaźmierczak Anna - Geografia
Kaczmarek Magdalena - Pedagog szkolny
Kłosowicz Agnieszka - Przedmioty zawodowe
Krasoń - Skibicka Anna - Przedmioty zawodowe
Kuwerska Małgorzata - Przedmioty zawodowe
Lasecka Aneta - Przedmioty zawodowe
Łęgocka Katarzyna - Przedmioty zawodowe
Magiera Paweł - Wychowanie fizyczne
Majewska Anita - Przedmioty zawodowe
Malesa Wojciech - Religia, Przedmioty zawodowe
Mastalerz Karolina - Pedagog specjalny, Zajęcia rewalidacyjne
Miśkiewicz Anna - Przedmioty zawodowe
Oryńska Iwona - Plastyka, Przedmioty zawodowe, Zajęcia rewalidacyjne
Ostrowska-Rokita  Marta - Język angielski
Patejuk Piotr - Fizyka
Pluczak Zbigniew - Fizyka
Poźniak Monika - Język polski
Pruba Małgorzata - Matematyka
Rogaczewska Marta - Język angielski
Rosiak Michał - Język angielski
Rudnicka Katarzyna - Geografia, Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i teraźniejszość
Rudnicki Jakub - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i teraźniejszość
Rudzka Magdalena - Przedmioty zawodowe
Skulska Agnieszka - Język polski
Szmitka Sylwia - Język niemiecki, Język angielski
Ściegliński Witold - Język niemiecki, Informatyka
Świątek Katarzyna - Język angielski
Wochyń-Biernacka Małgorzata - Przedmioty zawodowe
Wojciechowska Anita - Matematyka
Woźnica Lena - Język polski, Biblioteka
Zawada Justyna - Język niemiecki, Edukacja dla bezpieczeństwa
Zbrożek Karolina - Psycholog szkolny
Zielonka Urszula - Chemia