W bieżącym roku szkolnym 248 uczniów szkół ponadpodstawowych naszego województwa otrzymało stypendia przyznane przez Prezesa Rady Ministrów.
Uczniowie z naszej szkoły pod czujnym okiem trenera Pana Pawła Magiery wzięli dziś udział w 12 edycji Biegu Tropem Wilczym.

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły: Kaja Dzikowska Marcin Brzezowski i Jan Łukasiński prezentowali  EKONOMIK na Gminnych Targach Edukacyjnych w Gomulinie. Zaprezentowali ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2024/2025 i zaprosili ośmio i siódmoklasistow na DZIEŃ OTWARTY 15.03.2024 r. Czekamy na WAS.
Pod takim tytułem przebiegał finał etapu regionalnego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W etapie tym uczestniczyły uczennice naszej szkoły Alicja Nowak z 4B i Ola Gronowska z 3R.
W dniu dzisiejszym uczniowie klasy V A: Magdalena Drozdek i Sebastian Sąciński reprezentowali EKONOMIK w X edycji konkursu " Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę".
CERAMIKA PARADYŻ
Lider branży ceramicznej w Polsce i wysoko klasowana - 2. miejsce w kategorii Budownictwo wg magazynu Forbes w 2022 roku – Ceramika Paradyż, polska firma rodzinna.
W dniu dzisiejszym uczniowie klas: III A/ R ,III G  ,V A wzięli udział w X  jubileuszowej edycji etapu szkolnego konkursu o Żołnierzach Wyklętych organizowanym przez posła na Sejm p.Roberta Telusa.
"NIE przemocy w sieci" to temat konkursu na grafikę komputerową, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły, a Jakub Jończyk z klasy 3 G zajął w nim I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.
Utrzymana pozycja NAJLEPSZEGO TECHNIKUM w MIEŚCIE I SREBRNA TARCZA w Rankingu Perspektywy 2024. To sukces o którym informujemy z wielką dumą. Nasza szkoła uzyskała również status Srebrnej Szkoły w prestiżowym rankingu techników i liceów "Perspektywy 2024".

26-01-2024

Turniej Monopoly

Uczniowie szkół podstawowych z miasta i okolic wraz z nauczycielami odwiedzili naszą szkołę. Okazją do tego był I Międzyszkolny Turniej Monopoly.

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496