W dniach 25-27 października uczniowie naszej szkoły udali się na trzydniową wycieczkę do Poznania i Berlina.
Dzięki uprzejmości Pani Iwony Buchalskiej, Dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji w Piotrkowie Trybunalskim, mogliśmy uczestniczyć w szalenie interesującym spotkaniu z książką, które przygotowały i poprowadziły: Pani Ewa Grabowska i Pani Sylwia Madalińska. Serdecznie dziękujemy!❤️💙💚💛💜🧡

27 października uczestniczyliśmy w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie", organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

31-10-2023

KSIĄŻKA MÓWI

27 października uczennice klasy pierwszej, Zuzanna Papiernik i Alicja Dwornik, reprezentowały naszą szkołę w rejonowym etapie konkursu pięknego czytania KSIĄŻKA MÓWI.

Dnia 17 października z okazji Dnia Papieskiego zorganizowaliśmy AKCJĘ KREMÓWKA. Dochód ze sprzedaży ciastek oraz zebrane podczas TRYBUNAŁÓW UŚMIECHU datki w całości przekazane zostały na leczenie absolwentki ZSP Nr 5, Wioletty Matyjaszczyk. DOBRO WRACA!❤️

W dniu 4 października 2023 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "RÓŻOWEJ ŚRODZIE" w ramach akcji "Październik miesiącem profilaktyki raka piersi" i spotkanie z Piotrkowskimi Amazonkami "Kamilki".

W dniach 17-19.10.23 uczniowie kl. 5B, 4AR, 4G, 3G i 2B pod opieką p. Anny Kaźmierczak oraz p. Anetty Gielec-Szczęsnej byli na wycieczce Średniowiecznym szlakiem.
W tegorocznym tygodniu kariery  w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalski uczestniczyli uczniowie klasy 3B i 3 AR wraz z opiekunami.
W dniu 19.10.2023 roku odbyło się spotkanie młodzieży z Panem Rafałem Taranowskim - Strażnikiem Leśnym z Nadleśnictwa Piotrków.
Tematem spotkania z uczniami Ekonomika było bezpieczne zachowanie w lesie.

W dniu 19 października 2023 roku siedmioosobowa grupa uczniów naszej szkoły w składzie: Oliwia Fogiel, Julia Karaś, Zuzanna Mieszek, Oliwia Pietrzak, Małgorzata Rogalewicz, Weronika Smużna, Agata Wnuk, wraz z opiekunem - panią Justyną Zawadą, uczestniczyła w obchodach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496