Finały turnieju siatkarskiego to była niezapomniana uczta dla fanów sportu zgromadzonych wokół boiska Ekonomika. Wysoki poziom gry, prawdziwy duch walki i niezapomniane wrażenia!
Dnia 29 września 2023 r. uczniowie klasy IV G wzięli udział w Dniu Otwartym Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Miło nam poinformować, że Ignacy Walas uczeń klasy 3G o profilu fotografii i multimediów zajął I miejsce w konkursie Pokaż Talent 2023. Okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Talent Fotograficzny Roku w powiecie piotrkowskim.  Gratulujemy i czekamy na  kolejne sukcesy.
W dniach 27.10- 02.10.23 roku uczniowie reprezentujący Ekonomik uczestniczyli, dzięki zaproszeniu Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego Grzegorza Rysia w pielgrzymce do Włoch.
05-10-2023

Różowa Środa.

4 października 2023 w Ekonomiku obchodzona jest RÓŻOWA ŚRODA w ramach akcji "Październik miesiącem profilaktyki raka piersi".
Z okazji tego dnia zaszczyciły nas swoją obecnością i niezwykle ważną prelekcją Panie z Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek "Kamilki".
Dziękujemy i zapraszamy częściej.
Dnia 04.10.2023 uczniowie klas 5H i 4G wzięli udział w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Tym razem połączyliśmy ekologię i pamięć historyczną.
Dziś w Ekonomiku odbył się szkolny etap konkursu "KSIĄŻKA MÓWI". Brawa dla uczestników!
Minęły emocje, przegrani pogodzili się z werdyktem pora więc podsumować dzień ślubowania i otrzęsin naszych klas pierwszych w roczniku 2023.

Tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym dzień ślubowania uczniowie klas pierwszych Ekonomika mierzyli się z pierwszymi konkurencjami. Ich autorami była klasa 2D/H, która wygrała rywalizację w roku ubiegłym.
02-10-2023

Ekonomik w TV!!!

W miniony czwartek mieliśmy niesamowitą okazję wziąć udział w nagraniach nowego programu TVP pt. "Rytmy Dwójki".

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496