W dniu 3 marca 2026 roku w Tomaszowie Mazowieckim odbył się II etap wojewódzki Olimpiady Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pt. "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Naszą szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie: Wioleta Kostrzewa, Wiktoria Wędzonka, Tomasz Baranowski.
Za awans do II etapu uczniowie otrzymali upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie ZSP 5.
