Dnia 30.04 .2024 r. w nadchodzącą 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji  3 Maja oraz zbliżającym się Dniem Flagi młodzież z koła teatralno- dziennikarskiego AURYN  przygotowała słuchowisko  pt. "Konstytucja 3 Maja 1791 roku ,"które przypomniało społeczności EKONOMIKA   jak ważny był to dokument w państwie demokratycznym.
Dnia 30 kwietnia społeczność Ekonomika uczciła 233 rocznicę uchwalenie konstytucji 3 Maja 1791 roku.Młodzież z koła  teatralno- dziennikarskiego przygotowała słuchowisko pt.:" Vivat Maj Trzeci Maj"...
29 i 30 kwietnia 2024r odbył się szkolny turniej piłki nożnej .
Zawody zgromadziły  dużą liczbę kibiców a wszystkie mecze były bardzo emocjonujące.

17 kwietnia odbyła się Ekonomiku druga w tym roku szkolnym akcja krwiodawcza. Jak zwykle chętnych nie brakowało.
29-04-2024

Akcja Fundacji DKMS

której misją jest walka z nowotworami krwi w EKONOMIKU.
24 kwietnia w naszej szkole odbyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku dla Fundacji
DKMS.
28-04-2024

Rekrutacja 2024

Zapraszamy do najlepszego Technikum w Piotrkowie Trybunalskim
"Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło
To do przodu wciąż wyrywa głupie serce
Ale to już było znikło gdzieś za nami
Choć w papierach lat przybyło
To naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami"
W dniu 22 kwietnia, przeprowadzono  szkolenie Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim pt. „Jak nie dać okraść się w sieci?”.
Klasa 1a i 2b uczestniczyła w XXIII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w ŁODZI oraz w dniach otwartych Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.
14-04-2024

Kierunek Italia!

Kolejny wyjazd uczniów Ekonomika 13 kwietnia stał się faktem. Tym razem obrali kierunek Włochy.

ul. Leonarda 12/14
tel./fax 44 6486496