Konkurs fotograficzny "I tu i tam... wciąż czytam".

1 (1)
W sobotę 19 października 2024 r. w Mediatece 800-lecia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego "I tu i tam... wciąż czytam".
Spośród 42 prac komisja wyłoniła 3 laureatów, a wśród nich I miejsce zajął nasz uczeń Igor Pietras z klasy III G. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas II G i III G. Wszystkim dziękujemy bardzo za udział a Igorowi serdecznie gratulujemy sukcesu! Uczniów przygotowały p. Iwona Oryńska i p. Anna Krasoń-Skibicka.