Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5
w Piotrkowie Trybunalskim

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
5A2CC1C5-F2C9-4F19-891C-690AF1D21859
Natalia Krystek Numer KRS0000396361  Cel szczegółowy 1%0150557 Natalia
Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zwracamy się do Was ze szczególną prośbą o wsparcie zbiórki charytatywnej  dla naszej absolwentki Natalii Krystek organizowanej przez organizację "SIĘ POMAGA".

Natalia ma zaledwie 20 lat, a wszystkie jej marzenia i plany zastąpiła walka o zdrowie i życie- od kilku miesięcy zmaga się z poważną chorobą nowotworową.  Diagnoza, której nikt nie chciał usłyszeć potwierdziła- kostniakomięsak. Uczennica przeszła wyniszczającą chemioterapię oraz operację amputacji nogi. W przyszłości czeka ją wieloetapowa rehabilitacja, zakup protezy oraz kolejne serie chemioterapii. Natalka jednak nie poddaje się i walczy o swoje zdrowie i marzenia! My również głęboko wierzymy, że uczennica szybko pokona podstępną chorobę, a na Jej twarzy znów pojawi się piękny uśmiech! 

Zawsze wesoła, uśmiechnięta, zawsze w ruchu, chętna do pomocy, ambitna, aktywna, solidna, koleżeńska, życzliwa-taką Ją pamiętamy z czasów, gdy była uczennicą naszej szkoły. Każdy kto zna Natalkę wie jak wspaniałą jest osobą. Zawsze wspierała innych, a dziś to Ona  potrzebuje naszej pomocy. Nie możemy Jej zawieźć!

Liczy się każda złotówka, każdy gest, każde udostępnienie informacji oraz każda inna inicjatywa, która pomoże wesprzeć Natalkę w Jej walce o zdrowie i marzenia. Apelujemy o wsparcie finansowe naszej absolwentki! Prosimy, aby każdy kto może dołożył swoją cegielkę. Wystarczy kliknąć w zdjęcie lub link poniżej i wpłacić dowolną sumę pieniężną. Pamiętajmy! Dobro wraca!!!  
 


https://www.siepomaga.pl/natalia-krystek
NATALKO!
Jesteśmy z Tobą!!!
Możesz zawsze na nas liczyć!!!
Bądź silna!!!
Nigdy się nie poddawaj!!!
WALCZ!!!
powrót