Wyprawka szkolna

11314
Uczniowie klas czwartych mogą ubiegać się o pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników w ramach programu „ Wyprawka szkolna”. Pomoc przysługuje  osobom z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza 574 zł. O pomoc mogą się też ubiegać uczniowie nie spełniający tego kryterium dochodowego, ze względu na trudną sytuację rodziny ( zdarzenie losowe, choroba, wielodzietność). Zwrot kosztów zakupu podręczników  (bez ćwiczeń atlasów, słowników, podręczników do religii) nastąpi po przedłożeniu dowodu zakupu wystawionego imiennie na ucznia lub rodzica.
Wnioski można pobrać w sekretariacie szkoły, wypełnione należy składać terminie  do 8 września  do pedagoga szkolnego