We wtorek, 23 czerwca, w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, najlepsi absolwenci i uczniowie szkół naszego miasta odebrali Listy gratulacyjne i nagrody za wyniki w nauce w roku szkolnym 2025/2026 z rąk Prezydenta Miasta pana Juliusza Wiernickiego.
Informujemy z dumą i radością, że wśród 80 wyróżnionych uczniów znaleźli się reprezentanci ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim: Najlepsza Absolwentka Szkoły – Lidia Kardas z kl. 5G oraz Najlepsza Uczennica Szkoły – Wiktoria Stęplewska z kl. 4R.
