Wolontariat z Akademią Witolda Pileckiego w Warszawie

image_6483441 - 2023-01-30T081820.603
W dniach 23- 27.01 uczeń naszej szkoły Marcin Brzezowski  z klasy IIIG w zawodzie : technik fotografii i multimediów rozpoczął wolontariat w Zespole ds.Projektów Filmowych  Akademii W.Pileckiego w Warszawie.Przypomnijmy uczniowie naszej szkoły: Helena Barczak  ,Sebastian Sąciński oraz Marcin i Maciej Brzezowscy biorący udział w IV edycji Akademii nagrali film historyczny" Przeżycie na całe życie oraz przygotowali  prezentację historyczną "Piotrków i okolice w czasie II wojny światowej'- obie części projektu prezentowane były w MOK- u w Sulejowie ,Zamku w Piotrkowie Trybunalskim oraz w murach naszego Ekonomika społeczności szkolnej a także na podsumowaniu w Augustowie. Marcin wraz z tutorem Panem Grzegorzem Czerniakiem będzie zajmować się obróbką i dokumentacja relacji historycznych widzianych oczami świadków II wojny światowej" Świadkowie Epoki."Jest to dopiero początek drogi naszego zdolnego i pracowitego Marcina ; po powrocie poznamy więcej szczegółów jakże ważnego przedsięwzięcia dla młodego pokolenia filmowców.