Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5
w Piotrkowie Trybunalskim

Wirtualne spotkania z ekspertami ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
OIP
   
W okresie 01.03-28.04.2021r. uczniowie naszej szkoły przy wykorzystaniu technik i metod komunikacji na odległość mogą uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - największą organizację zrzeszającą księgowych, finansistów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów.  
 
Cykl wykładów skierowany jest do uczniów kształcących się na kierunkach technik ekonomista i technik rachunkowości, w trakcie których młodzież może spotkać się z ekspertami i uzyskać informacje przydatne młodym ludziom wkraczającym na rynek pracy w zawodzie specjalisty do spraw księgowych i podatkowych. 
 
W spotkaniach udział biorą klasy 1A/R,2A,2C,3C,4C na temat praktycznych aspektów: 
 
  1. Czy warto być księgowym? - prowadząca p. Bożena Wilk, biegły rewident. 
 
  1. Umiejętności zawodowe księgowego zatrudnionego w Biurze Rachunkowym - prowadząca p. Małgorzata Kadłubaj, właściciel Biura Rachunkowego. 
 
  1. Bezpieczeństwo w dokonywaniu płatności poprzez bankowość elektroniczną - prowadząca p. Aleksandra Falana, radca prawny. 
 
 
 
Bardzo dziękujemy SKwP za zaproszenie naszej szkoły na cykl spotkań, na których poruszane są problemy nurtujące młodych księgowych, a uczniom życzę zdobywania i poznania wielu praktycznych zagadnień w dziedzinie rachunkowości.
 
Opr. A.Czapska
 
powrót