VIII Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

1 grudnia 2023 roku odbyła  się VIII Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS. Naszą szkołę repreztowali: Wiktoria Wędzonka z klasy 1a i Wiktor Fogiel z 2a.
Uczniowie musieli zdobyć szczegółową wiedzę z zakresu biologii wirusa, chorób wskaźnikowych dla AIDS, testowania, dróg szerzenia  zakażenia i profilaktyki. Konkurs miał również uwrażliwiać na problemy psychospołeczne z którymi borykają się na co dzień osoby zakażone. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki.