Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

att.hJYqS9RdgyOKZqDgSXXK8CoaPOw5NtH4ux8D2VepOP4
W dniu 21 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
Dyrektor szkoły Piotr Bereska podziękował nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i pracę oraz życzył wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

Dyplomy i nagrody  otrzymali także uczniowie, którzy angażowali się w życie szkoły, reprezentowali ją w konkursach, olimpiadach.
Wręczone były nagrody i dyplomy uczniom, którzy otrzymali tytuł „Osobowości Ekonomika”.
Życzymy wszystkim samych sukcesów, spełnienia marzeń i wytrwałego dążenia do celu. Uroczystość zakończyły spotkania z wychowawcami i pamiątkowe zdjęcia.