„U źródła” harcerskiej przygody

1
Od piątku do niedzieli na terenie naszego miasta odbywało się Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP. W ramach zaplanowanych imprez gościliśmy w Ekonomiku harcerzy młodszych. Pod okiem Pana Rafała Pietrasa odbyły się warsztaty fotograficzne na których nasi goście zapoznali się z różnymi technikami wykonywania zdjęć. Każdy przybyły do nas patrol po zameldowaniu się na punkcie miał okazję zwiedzić atelier fotograficzne, po krótkim kursie wykonać zadane ćwiczenie oraz wziąć udział w sesji portretowej. Przedstawicielką piotrkowskiego hufca była uczennica naszej szkoły druhna drużynowa Aleksandra Drozdek, która czuwała nad dyscypliną i odbierała meldunek patrolu. Spotkanie to było świetną okazją do promocji szkoły nie tylko w naszym mieście, ale również na terenie całego województwa łódzkiego.
Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!