Turniej Monopoly

img-2217 (1)
Uczniowie szkół podstawowych z miasta i okolic wraz z nauczycielami odwiedzili naszą szkołę. Okazją do tego był I Międzyszkolny Turniej Monopoly.
Wzięło w nim udział blisko 40 osób z 5 szkół. Zadanie uczestników polegało na osiągnięciu jak największego wyniku finansowego w trakcie 10 rund. Wymagało to połączenia dobrej strategii, podstaw wiedzy z rachunkowości oraz odrobiny szczęścia.
Zwycięzcami okazali się: Wojtek ze Szkoły Podstawowej w Gomulinie, Bartek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Igor ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim. W klasyfikacji szkół pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Gomulina. Zwycięzcom gratulujemy!
W przerwie między rozgrywkami uczestnicy zapoznali się z ofertą kształcenia Ekonomika oraz usłyszeli o realizowanym przez uczennice kl. II R projekcie społecznym Singularis_wyjątkowy, który możecie śledzić na Instagramie.

Gry do przeprowadzenia turnieju dostarczyła Szkoła Główna Handlowa. Dziękujemy!