"Tak to leciało" - wizyta na planie.

20230421_113950
21 kwietnia klasy 2G i 2D/H wraz z wychowawczyniami, p. Dorotą Pierek oraz p. Iwoną Oryńską oraz organizatorką wyjazdu p. Leną Woźnicą, uczestniczyły w nagraniach programu TVP "Tak to leciało". Prowadzącymi show są: przede wszystkim Sławomir, wykonawca m.in. piosenki "Miłość w Zakopanem" oraz jego żona, Kajra. Nasi uczniowie zajęli miejsca dla publiczności i obserwowali z bliska cały sztab ludzi pracujących przy nagraniach, od prowadzących, przez zespół muzyczny, tancerzy, kierowników planu, operatorów kamer, realizatorów dźwięku i oświetlenia, po animatora publiczności. Mogli przyjrzeć się specyfice takiej pracy, dostrzec i ocenić umiejętności poszczególnych osób. Było to z pewnością bardzo cenne doświadczenie, również z uwagi na ilość różnego rodzaju sprzętu potrzebnego na planie. Atmosfera podczas nagrań była bardzo pozytywna, a nasza młodzież, jak zawsze... BEZKONKURENCYJNA!!!