Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 14 – 15 listopada 2023r.

STP infografikazzzzzzzz
Rozwój edukacyjno – zawodowy polega na zdobywaniu wiedzy, doświadczenia w różnych dziedzinach życia społecznego i gospodarczego. Młodzi ludzie oprócz pracy zawodowej na wybranym stanowisku mogą poszukiwać tej pracy w formie samozatrudnienia – założenia własnej działalności.
I właśnie wady i zalety prowadzenia działalności gospodarczej oraz prawdy i mity, były tematem zajęć z przedstawicielem Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i szkolnego doradcy zawodowego. Ponadto młodzież  poznała swoje cechy przedsiębiorcze i możliwości ich wykorzystania.
Być może uczniowie klas 3b, 5h, 5D/G oraz 3g zdecydują się na realizację swoich pomysłów zakładając własny biznes.