Reprezentacja naszej szkoły i miasta Piotrkowa Trybunalskiego na konsystorzu.

Zdjęcie 21
W dniach 27.10- 02.10.23 roku uczniowie reprezentujący Ekonomik uczestniczyli, dzięki zaproszeniu Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego Grzegorza Rysia w pielgrzymce do Włoch.
Głównym celem wyjazdu był konsystorz odbywający się na placu Św. Piotra w Watykanie, podczas którego Arcybiskup Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś został mianowany przez Papieża Franciszka kardynałem. Po konsystorzu odbyło się czuwanie Together przed synodem biskupów. Uczniowie zwiedzili również Asyż oraz zobaczyli najważniejsze zabytki Rzymu.