Radiowęzeł znowu w modzie

IMAG2023
uroczyste otwarcie
Przy wtórze fanfarów w dniu wczorajszym (13 X) nastąpiło uroczyste otwarcie starej/nowej siedziby szkolnego radiowęzła! Nie obyło się bez oklasków i podziękowań dla zgromadzonych gości. Czerwoną wstęgę z nieskrywaną radością przecięli od początku przychylni naszym działaniom: pani Dyrektor Joanna Białaczewska wraz z panem Wicedyrektorem Zbigniewem Pluczakiem. Obecny również był nasz opiekun pan Piotr Bereska.
Jak zapowiadaliśmy gruntownej zmianie oprócz pomieszczenia przeszło również podejście do waszych oczekiwań muzycznych. Tym sposobem od poniedziałku do czwartku grane będą piosenki sugerowane przez uczniów, natomiast piątek stanie się dniem z muzyką wybieraną przez nauczycieli.
W skład nowego zespołu weszli: Cieślik Karol 3F, Jończyk Magdalena 2C, Tomaszewska Karolina 2F, Sencio Filip 1K. Serdecznie dziękujemy za wiarę w nasz pomysł i wsparcie przy realizacji!

Autor: Karolina Tomaszewska 2F