Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

20151211_094832_HDR
im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Dwóch uczniów naszej szkoły Piotr Glinka i Dawid Ingier z klasy 2C wzięło udział w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu dn. 11 grudnia 2015 roku. Laureaci konkursu mają zapewniony wstęp na studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na UMK. Laureaci dostaną również wyróżnienia i dyplomy. Czekamy na wyniki.