OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI: „ROTMISTRZ PILECKI BOHATER NIEZWYCIĘŻONY”

main
konkurs
 Interesujesz się historią, lubisz i umiesz ciekawie pisać? Ten konkurs literacki jest właśnie dla Ciebie!
 Konkurs poświęcony pamięci rotmistrza Witolda Pileckiego pozwala młodzieży poznać bliżej losy człowieka, wiernego ideałom i wartościom, które realizował niezwykłymi czynami, służbą ludziom i godnym życiem. Rotmistrz Witold Pilecki został uznany przez brytyjskiego historyka, profesora Michaela Foota, za jednego z sześciu najodważniejszych ludzi ruchu oporu II wojny światowej.
 Uczniowie klas I-III szkoły ponadgimnazjalne (17-20 lat) mają do wykonania pracę pisemną (do wyboru): esej – 4200 (wliczając spacje) lub miniatura literacka – 1200 znaków (wliczając spacje). Miejsce składania prac konkursowych: Biuro przewodniczącej Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów Marii Gudro-Homickiej, ul. Wojska Polskiego 14, 08-440 Pilawa.
 Uwaga!!! Termin składania prac mija 20 września 2016 - decyduje data stempla pocztowego. Szczegóły – P. Bereska. Powodzenia!

RPBN KL - Karta zgłoszenia i Karta uczestnika (docx) 0.04mb, (Pobrań: 95)
RPBN KL - Regulamin (pdf) 0.42mb, (Pobrań: 85)