Od dzisiaj jedna rodzina Ekonomika!

Po ślubowaniu  A. D. 2017
 Tradycją od wielu lat jest by nowych uczniów w szkole wprowadzić w grono społeczności Ekonomika. Odbywa się to zawsze w atmosferze zabawy i rywalizacji. Tak było również w tym roku, o co należycie zadbała klasa 2F wraz z wychowawcą panem Piotrem Bereską. Od początku tygodnia poprzedzającego ślubowanie pierwszoklasiści mieli do wykonania kilka zadań (pidżamy, bobasy, skarpety i sandały), których głównym założeniem były kreatywne przebrania. Wzbudziło to nie małą radość uczniów, a i pomysły były przeróżne. Ale najciekawsze miało dopiero nadejść w piątek.
 Niemal w samo południe rozpoczęła się najważniejsza część, czyli ślubowanie. Pani Dyrektor Joanna Białaczewska w serdecznych słowach wprowadziła pierwszoklasistów do rodziny Ekonomika i zaprosiła do części artystycznej. "Jaka to melodia", "Taniec z kotami", "Kalambury", "Seriale" to konkurecje, które rozpaliły wyobraźnię i emocje zebranych na sali. W atmosferze zabawy najlepiej w całej rywalizacji poradziła sobie klasa 1K, która z rąk Kuby Wojewódzkiego (w tej roli Michal Kraska) odebrała główną nagrodę - "Statuetkę Kota", a także bonusy "Dzień bez pytania" i organizację ślubowania w przyszłym roku.
Zwycięzcom gratulujemy!
-snb-