„Młodzi pożarnicy”

beznazwy1
Turnieju Wiedzy Pożarniczej
    10 lutego zostały przeprowadzone miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięło udział 33 uczniów ze wszystkich typów piotrkowskich szkół. Zawodnicy startujący w konkursie wykazali się dużą wiedzą na tematy pożarnicze rywalizując w trzech kategoriach wiekowych: kategoria szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. „Ekonomik” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentowali Dawid Ingier i Piotr Rzepecki (obaj klasa IIC), którzy debiutując w tym turnieju zajęli ostatecznie 4 i 5 miejsce.
Gratulujemy!

Oprac. mgr Piotr Bereska