Mikołajkowa sesja  i warsztaty w Ekonomiku

407882111_851997800262247_1119921745824642151_n
W dniu wczorajszym w naszej szkole gościliśmy uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim. Nasi goście wzięli udział w Mikołajkowej sesji zdjęciowej  w naszym atelie fotograficznym, poznali warsztat  pracy fotografa.
Ponadto uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych na temat „Obróbki obrazu fotograficznego”. Oprócz ciekawych zajęć  w pracowniach i możliwości tworzenia własnej sesji zdjęć  oraz wizyty św. Mikołaja młodzież  uzyskała dużo cennych informacji  na temat fotografii od nauczycieli przedmiotów zawodowych  pań: Anny Miśkiewicz , Anny Krasoń- Skibickiej oraz uczniów klasy III G, która zaangażowała się w to przedsięwzięcie z wychowawczynią Iwoną Oryńską.