MACIEJ KWAPIŃSKI UCZEŃ KLASY 3A WYWALCZYŁ INDEKS NA STUDIA

1
W piątek 08.04.2022 roku w Poznaniu odbył się finał Olimpiady Wiedzy o Finansach "Finansomanii". Naszą szkołę reprezentował Maciej Kwapiński, który w eliminacjach szkolnych pokonał ponad 1400 osób a w zawodach okręgowych 250. W finale Olimpiady wywalczył 17 miejsce wygrywając tym samym indeks na studia na dowolny kierunek na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Dodatkową nagrodę stanowią specjalne uprawnienia w procesie rekrutacji na 10 innych Uczelni Ekonomicznych w tym m. in. SGH w Warszawie. Jest to ogromny sukces Maćka ponieważ będąc  w klasie 3 ma już zapewniony indeks na studia.
W drodze do Poznania Maćkowi towarzyszyła p. B.Czerwik opiekun merytoryczny Olimpiady.
Maćkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.