LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

IMAG2235
zawody I stopnia

Parlament jednoizbowy, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Literacka Nagroda Nobla 2015 r., współczesne tendencje separatystyczne to tylko fragment tematyki z jaką w miniony piątek uczniowie naszej szkoły zmierzyli się podczas zawodów szkolnych 57 Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. "Było na prawdę ciężko, szczególnie temat wypracowania sprawił nam najwięcej problemów..." - zgodnie twierdzili uczniowie zaraz po wyjściu z sali. Ostatecznie z sukcesem, co już wiemy dzisiaj, przez test przebrnęły dwie uczennice – Monika Rymarz z klasy 2F oraz Aleksandra Drozdek z klasy 3F, które będą reprezentować szkołę w styczniowych zawodach okręgowych w Łodzi. Gratulujemy!

Oprac. Mgr Piotr Bereska