Logistycy ucza się integrować.

19.10 008
Pozytywne emocje, ogrom śmiechu i wiele przemyśleń ….
Tego wszystkiego doświadczyli logistycy na dzisiejszym spotkaniu z panią  Darią Fraj-Grudzień przedstawicielką Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej z Piotrkowa Trybunalskiego. Uczniowie wraz z wychowawcą, podzieleni na przypadkowo dobrane grupy wykonywali różne zadania. Celem ich było lepsze poznanie siebie, wskazanie własnych cech różniących poszczególne osoby. Jednym z zadań była praca grupy w milczeniu - odkryła wiele umiejętności manualnych uczestników i pomysłowość.
Opracowała: MWB