Krew ratuje życie

20170925_095810_006
pomagajmy
Dnia 25.09.2017 gościliśmy p.Małgorzate Kosieradzką - przedstawiciela Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Łodzi.
Zostaliśmy wyposażeni w  wiedzę jak  przygotować się do oddania krwi 02.10.2017r. Tego dnia odbędzie się w naszejszkole akcja krwiodawcza . Zapraszam wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia i  są zdrowe do oddana krwi.
Oddając krew możesz sobie wyobrazić, że uratujesz komuś życie. Dzięki Tobie ktoś będzie mógł  świętować kolejne urodziny, wyjechać na wakacje czy obchodzić rocznicę ślubu.
Zapraszam w poniedziałek z dowodem osobistym. Należy dzień wcześniej wypić 2 litry wody, soków, herbaty a w poniedziałek rano zejść lekkie śniadanie.
Anita Głowacka