Już po wycieczkach zawodowych logistyków

20160517_101712
Hearing sp. z o.o., Kaufland
Pod koniec maja i na początku czerwca klasa I L i II L zwiedziły dwie duże firmy o profilu produkcyjnym i logistycznym to są Firma Hearing sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb. I magazyn firmy Kaufland w Rokszycach. Efektem tych spotkań dla uczestników jest utrwalona wiedza dotycząca typów, form i systemów zarządzania produkcją , dystrybucją oraz efekt praktyczny w postaci projektów wykonanych przez uczniów tych klas. Mam nadzieję, że każdy z uczestników  zwrócił uwagę , co do podpowiedzi pracodawców w co warto inwestować podczas nauki w szkole. Dziekuję uczniom za dużą kulturę osobistą podczas tych spotkań.  Zapraszam Was na najbliższą wycieczkę zawodową już we wrześniu tym razem na Stadion Narodowy w Warszawie.

Agnieszka Błaszczyk.