INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW

12
informacja o miejscu i zasadach przeprowadzania egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.
Egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędzie się 24 sierpnia 2021 r. o godz. 9.00 (wtorek). Proszę być w szkole najpóźniej o 8:30

Egzamin będzie przeprowadzony w szkołach, w których zostały złożone oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu. jęz. polski - sala gimnastyczna, jęz. angielski - sala 13, jęz. niemiecki - sala 32, matematyka - sala gimnastyczna oraz sala 1. Listy z przydziałem sal będą wywieszone w gablocie przy głównym wejściu.

Egzamin jest przeprowadzany z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w terminie głównym. Do sali 13 i 32 zdający wchodzą głównym wejściem, do sali gimnastyczne przez szatnię.

Zdający mogą wnieść na salę tylko przybory zgodnie ze wskazaniami CKE.

Wyniki egzaminu maturalnego zostaną udostępnione 10 września 2021 r. w serwisie ZIU.

Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkołach w dniu 10.09.2021 r. w godzinach ustalonych przez dyrektora szkoły.