„I Ty możesz zostać ratownikiem” 2018

Doświadczenie w pomocy zebrane.
    Po raz drugi Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadziła konkurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Ekonomik reprezentowały dwa zespoły. - Mimo przegranej jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w zmaganiach. Dla nas to bezcenne doświadczenie w tematyce pierwszej pomocy. Mierzyliśmy się z realnymi sytuacjami i zachowaniami ludzi w trakcie jakiegoś wypadku – zgodnie stwierdziły Monika i Karolina z klasy 4F. - To bardzo ważna dziedzina naszego życia, każdy z nas może stanąć przed potrzebą pomocy najbliższym lub komuś obcemu na ulicy. Mamy wrażenie, że w tym zabieganych czasach tę wiedzę i umiejetność pomocy należy ciągle przypominać i doskonalić – dodali zgodnie Sandra i Grzegorz (2F) oraz Kinga i Sandra (2C).
Dziękujemy i czekamy na sukcesy w przyszłych konkursach z pierwszej pomocy.

-snb-