Dzień Żołnierzy Wyklętych 2016 w Piotrkowie Trybunalskim

1 (1)
Wilczym Tropem
 28.02.2016 roku odbyły się miejskie obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w Piotrkowie Trybunalskim. Tradycyjnie w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny na ul. Śląskiej o godzinie 10:00 odbyła się msza święta, po której nastąpił przemarsz pod pomnik i uroczyste złożenie kwiatów przez delegację naszej szkoły. Dodatkowo uczniowie z klas 2C i 3F wzięli udział w kolejnej edycji Biegu Tropem Wilczym. Identycznie jak w ubiegłym roku opiekę nad uczniami pełnili pan Piotr Bereska oraz pani Iwona Suchodolska. Osobne podziękowania składamy także tym uczniom, którzy poświęcili swój czas by reprezentować społeczność  „Ekonomika”.

opracował: p. Piotr Bereska