Dzień Wolontariatu

20231205_184822
4 grudnia odwiedzili naszą szkołę wolontariusze z Koła Wolontariatu Szansa, z którymi Ekonomik od lat współpracuje.

W spominaliśmy wspólne imprezy mikołajkowe, spotkania z okazji Dnia Wolontariatu, wyjścia na kręgle i do kina. Oglądaliśmy zdjęcia na których uwieczniono naszych absolwentów nominowanych do tytułu Wolontariusz Roku. Planowaliśmy kolejne przedsięwzięcia. Nowe pokolenie uczniów dowiedziało się kim była patronka naszego koła – pani Beata Kucharzewska. Klasy 1a, 1g i 2a miały okazję wysłuchać wypowiedzi jak ważne są spotkania osób pełno i niepełnosprawnych, ile przynoszą pozytywnych emocji. Zapisy do Koła Wolontariatu im. Beaty Kucharzewskiej trwają. Przed nami piątkowe wyjście na wieczór filmowy do |Ośrodka Rehabilitacji Szansa. Zapraszamy do współpracy – Anita Głowacka i Lena Woźnica.