Dzień Otwarty Funduszy Europejskich 2016

szkoła (1)
10- lecia funduszy UE
W czwartek tj .12 maja 2016 r. w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie Tryb. klasa II C wzięła udział
w festynie  z okazji 10- lecia funduszy UE.
Imprezę  zorganizowało Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Tryb. W harmonogramie spotkania był konkurs kulinarny oraz gry planszowe z zakresu wiedzy o UE.
W konkursie kulinarnym drużyna naszej szkoły w składzie: Magdalena Jończyk ,Dawid Ingier ,Martyna Dratwa, Andżelika Firkowska , Martyna Psujek przygotowała sałatkę ziemniaczaną ( Kartoffelsalat ) jako danie  charakterystyczne  dla Niemiec.Za tę potrawę  uczestnicy otrzymali rzeczowe nagrody.
Natomiast w gry planszowe z zakresu wiedzy o UE nagrody otrzymał Piotr Rzepecki wraz z Katarzyną Karcz oraz Sylwia Badek i Monika Kawnik.
Na stoisku szkoły można było otrzymać folder Ekonomika i  poczęstowąć się  cukierkami lub jabłkami.
Stoisko obsługiwały Julia Adamczyk i Dominika Kłych z IIL wraz z opiekunem.
A oprawę  fotograficzną zapewnił Patryk Śpiewak i Mikołaj Wiśniewski z I F.
Dziękuję wszystkim za mile i aktywnie  spędzony czas.
Agnieszka Błaszczyk