DZIEŃ EUROPY w Piotrkowie Tryb.

3B659F91F259428D9478EBD7369A3CB5
Dziś 9 maja 2022r., Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej wraz ze Stowarzyszeniem EURO-CENTRUM zorganizowały DZIEŃ EUROPY w naszym mieście.
Na terenie CIiPKZ przygotowano kilka punktów informacyjno- edukacyjnych mających na celu przypomnienie podstawowych informacji o Unii Europejskiej. Uczestnikami byli młodzi ludzie od przedszkolaka po szkołę średnią. Również uczniowie naszej szkoły – 3b wraz z wychowawcą – tam byli, angażując się w gry edukacyjne z wiedzy o UE wygrali ciekawe nagrody.
Opracowała MWB