Dzień Ekonomika

IMG_1524
Mnostwo atrakcji, piękna pogoda, liczne nagrody, uśmiechnięte buzie i cudowna atmosfera tworzą święto naszej szkoły.
Dziś świętujemy Dzień Ekonomika!!! Wszystkie klasy zebrały się na dziedzińcu naszej szkoły żeby rozpocząć imprezowanie. Uczniowie otrzymali karty punktowe, harmonogram konkursów i gier sportowych. Każdy chętny – a tych było dużo – mógł wziąć udział w wybranej konkurencji i wykazać się wiedzą, pomysłowością lub sprawnością. Odważnych nie brakowało. Wiele emocji budziły konkursy sprawnościowe i nie mowa tu o sporcie. Taniec na gazecie w rytm różnych, zmieniających się utworów muzycznych przerósł wszelkie nasze oczekiwanie. Śmiechu było, co nie miara. Pomysłowość tańczących zaskakiwała. Motywem przewodnim dzisiejszego święta były  postacie ze znanych z dzieciństwa bajek. Ciekawie zaprezentowano Kota w Butach, Roszpunkę, Piękną i Bestię, Czerwonego Kapturka, Smerfy, Księżniczkę na   ziarnku grochu, Pszczółkę Maję, Oślą Skórkę. W piłce siatkowej najlepsi okazali się uczniowie z klas drugich. W rezultacie na podium stanęły kolejno: I miejsce –  klasa III R; II miejsce – klasa II L, III miejsce – klasy II R, II C i III T. GRATULUJEMY!!! Wszyscy wygrani otrzymali drobne prezenty za włożony trud w zmaganiach dzisiejszego dnia.
Organizatorem dzisiejszego święta była klasa IL pod opieką Małgorzaty Wochyń-Biernackiej. Podziękowania kierujemy firmie NC+, Hurtowni Sokołów, Hurtowni Danwoy, Piekarni p. Cel, prywatnym sponsorom oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom.
I TY MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM COROCZNYM ŚWIĘCIE – ZALOGUJ SIĘ  DZIŚ ( www.lodzkie.edu.com.pl /Kandydat ) i DOŁĄCZ DO NAS!!!

zdjęcia: Patryk Śpiewak 1f