Dzień Edukacji Narodowej. Święto naszych nauczycieli i pracowników.

edu-fot
W sobotę 14 października przypadał Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów.

Z tej okazji 13 października, czyli w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole miało miejsce uroczyste spotkanie nauczycieli, wychowawców, pedagogów i pracowników naszego Ekonomika. W ten uroczysty nastrój wprowadzili zebranych młodzi aktorzy z Koła teatralno - dziennikarskiego "Auryn Ekonomik". Jak komentowali później nauczyciele, była to prawdziwa uczta kulturalna!

Nie zabrakło ze strony pana Dyrektora podziękowania za pracę nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły a wyróżnione osoby otrzymały Nagrodę Dyrektora z rąk p. Dyrektora Piotra Bereski:
1. Anetta Gielec-Szczęsna
2. Katarzyna Jędrzejewska
3. Anna Kaźmierczak
4. Anna Krasoń-Skibicka
5. Wojciech Malesa
6. Iwona Oryńska
7. Marta Ostrowska-Rokita
8. Zbigniew Pluczak
9. Monika Poźniak
10. Marta Rogaczewska
11. Michał Rosiak
12. Katarzyna Rudnicka
13. Magdalena Rudzka
14.  Agnieszka Skulska
15. Sylwia Szmitka
16. Witold Ściegliński
17. Katarzyna Świątek
18. Małgorzata Wochyń - Biernacka
19. Lena Woźnica

Za pracę zawodową Nagrodę Dyrektora otrzymali także pracownicy administracji i obsługi:
1. Marzena Woźniakowska
2. Iwona Bosa
3. Renata Kapuścińska
4. Grzegorz Szczepocki
5. Krzysztof Wincencjusz

Dziękujemy za Waszą pracę! Bez Was nie ma edukacji!