2B na na warsztatach antystresowych w CIiPKZ

20220613_134559
13 czerwca klasa 2B pod opieką p. Agnieszki Kłosowicz uczestniczyła w warsztatach w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Tryb., dotyczących stresu w pracy. W czasie zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego p.Aleksandrę Zając, uczniowie poszerzyli swoją wiedzę (zdobytą na lekcjach obsługi klienta) na temat źródeł, objawów i skutków stresu w pracy. Uczestnicy identyfikowali źródła własnego stresu i badali jego poziom, wypełniając test. Poznali również wiele metod radzenia sobie ze stresem w życiu osobistym i w pracy. Zdobyte przez nich umiejętności należą do cenionych na rynku pracy kompetencji personalno –społecznych, dlatego warto je ciągle rozwijać.
Opracowała:
A.Kłosowicz