ZOSTAŃ KRWIODAWCĄ !!!

Krew ratuje życie
Pod takim hasłem odbywało się spotkanie z panią  Małgorztą Kosieradzką z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Łodzi.
Na Twoją krew czekają tysiące chorych( po wypadkach, operacjach, chorujących na nowotwory).
Zapraszam Was na akcję krwiodawczą w naszej szkole 29.10(wtorek) od godz.9.00 w sali nr 9.
Oddając krew  - robisz coś wiekiego  - ratujesz zagrożone życie.
Krew mogą oddać osoby pełnoletnie, zdrowe, ważące nie mniej niż 50 kg. Należy zabrać dowód, zjeść nietłusty posiłek w domu  a poprzedniego dnia wypić 2 litry płynów. Po oddaniu krwi regenerujesz się w domu :)

Czekam na WAS Anita Głowacka