Zaczęło się ...

boisko
już nie możemy się doczekać
Po zeszłotygodniowej wizycie urzędników z Urzędu Miasta miło nam poinformować, że prace związane z budową boiska przy EKONOMIKU ruszyły z miejsca. W rozmowie z panią dyrektor ustalono zakres projektu z budżetu obywatelskiego na 2016r., pn. “Park sportowy Wyzwolenie” – miejska przestrzeń sportu, rekreacji i wypoczynku dla różnych grup wiekowych, promująca aktywny i zdrowy tryb życia połączony z integracją społeczną obejmujący:

1. Przebudowę istniejącego boiska szkolnego na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z poliuretanu na terenie ZSP nr 5;
2. Na obiekcie boiska zostaną zaprojektowane następujące pola do gry:
  - boisko do gry w piłkę nożną halową / piłkę ręczną (1 pole gry)
  - boisko do gry w piłkę koszykową (1 pole do gry)
  - boisko do gry w piłkę siatkową (1 pole do gry)
wraz z niezbędnym wyposażeniem w/w boisk (m.in.bramki, kosze, siatki)
3. Za obiema bramkami i wzdłuż boiska po stronie północnej projektowane będą piłko chwyty;
4. Projekt obejmował  będzie montaż elementów małej architektury, m.in. ławki, kosze na odpady.

Dłuuugo czekaliśmy na taką inwestycję. To spełnienie sporej części naszych marzeń dotyczących infrastruktury szkolnej. A to wszystko dzięki Wam drodzy mieszkańcy Trybunalskiego Grodu!!!

Jeszcze raz dziękujemy za oddane głosy na ten projekt z budżetu obywatelskiego 2016r.