Wernisaż Patryka Śpiewaka

ucznia klasy II F ZSP nr5  w zawodzie Fototechnik.
Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem jako gimnazjalista zapisując się na warsztaty fotograficzne organizowane w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim. Z biegiem czasu zainteresowanie przeradzało się w hobby, a dziś śmiało mogę powiedzieć, że fotografia to moja pasja. Oczywisty był zatem wybór mojego kierunku kształcenia. Jestem uczniem drugiej klasy o profilu fototechnik w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszam do obejrzenia moich prac. Tak o sobie i swojej pasji mówi Patryk Śpiewak, autor zdjęć, które będzie można obejrzeć na wystawie fotograficznej pt. "KILKA SCEN Z ŻYCIA" 27 października 2016 r. w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, ul. Słowackiego 13. Wystawa czynna do 27 listopada 2016r. Zapraszamy, wstęp wolny.
tekst i zdjęcia A, Miśkiewicz

Gratuluję Patryku!!!!!!
Szkoda, że nie mogliśmy wszyscy być uczestnikami wernisażu. Z pewnością wystawa odniesie wielki sukces.
Powodzenia ms