WARSAW FASHION WEEK

Międzynarodowe Targi Mody
W piątek, 16 września, uczniowie klas II K/R, III R oraz IV R wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce przedmiotowej na Międzynarodowe Targi Mody.
Zaproszenie na Targi Mody po raz kolejny wystosował do nas Holding PTAK, który był ich głównym organizatorem. Impreza, która odbywała się w trzeci weekend września w Warsaw Ptak Fashion obejmowała Targi Fast Fashion, Warsaw Fashion Week oraz Targi Kosmetyczne Beauty Days.
Młodzież wzięła udział w pierwszym dniu Targów i miała okazję zobaczyć ich oficjalne rozpoczęcie czyli inaugurację Festiwalu Mody o nagrodę im. Anny Fendi, córki znanych włoskich projektantów, założycieli domu mody Fendi. W Festiwalu wzięli udział młodzi polscy projektanci, dla których otwiera się wielki świat mody.
Prócz niesamowitych wrażeń modowych, młodzież korzystała również z doświadczenia, sugestii i usług wystawców targów kosmetycznych. Beauty Days było wyśmienitą okazją do skorzystania z porad dotyczących układania fryzur, których udział m. in. Andrzej Wierzbicki znany z programu telewizyjnego „Ostre cięcie”, wykonywania makijaży, czy doboru perfum, które promował Radosław Majdan.
artykuł: M. Rudzka