Uwaga tegoroczni maturzyści!

targi
X edycja Internetowych Targów Edukacji
7 września wystartowała X edycja Internetowych Targów Edukacji. To okazja, aby bliżej zapoznać się z uczelniami, programami studiów i możliwościami, jakie oferują szkoły wyższe i nie tylko. To szansa dla tych, którzy na studia dopiero się wybierają, jak i dla tych, którzy swoją przygodę ze studiowaniem rozpoczęli już jakiś czas temu i myślą o dalszym rozwoju. W tym roku przewidziano również konkurs stażowy.
targi trwają od 7go do 30 września i dostępne są pod adresem
www.targi.gazeta.pl