Tango

tango
spektakl
Dnia 27 listopada 2017 r. klasy czwarte wraz z wychowawcami obejrzały spektakl Tango w
reż. Piotra Cyrwusa w Miejskim Ośrodku Kultury. Uczniowie zachwycili się doskonałą grą aktorów Teatru Ludowego z Krakowa. Muzyka współczesna oraz efekty świetlne sprawiły, iż przekazana treść stała się bliższa młodym widzom. Młodzież pozytywnie odebrała istotę dramatu. Uczniowie zwrócili uwagę na to, iż w sferze emocji wszyscy jesteśmy sentymentalni i konserwatywni. Nic dziwnego, że spektakl został nagrodzony ogromnym aplauzem. I jeśli ktoś do tej pory zastanawia się, czy warto wybrać się na Tango to odpowiedź jest oczywista- bez wątpienia tak.
                                                                                                                                                       A. S.