Spotkanie po latach

20160427_133605
...
27 kwietnia odwiedziła nas absolwentka naszej szkoły p.Basia Masiarek..Ekonomik skończyła 30 lat temu.Obecnie mieszka w Kanadzie .Z chęcią nawiązałaby kontakt z koleżankami z  klasy i uczcila rocznicę ukończenia szkoły. Z nostalgia wspominała  czasy szkolne i rozmawiała o tym z nauczycielami , którzy ją w tym czasie uczyli p.Maria Łaską  i p.Malgorzata Lewandowska.Dziekujemy za wizytę i zapraszamy absolwentów  do odwiedzania Ekonomika.

artykuł: A.Błaszczyk