Spotkanie Erasmus plus

20161118_102135
...
W dniu 18 listopada br. klasa lll C wzięła udział w spotkaniu informacyjnym Erasmus+Młodzież zorganizowanym przez Stowarzyszenie  Instytut Nowych Technologii oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży  OHP w Piotrkowie Trybunalskim. Projekty z zakresu programu Erasmus + dotyczą możliwości studiowania i uczenia się za granicą młodzieży  od 13 do 30 lat oraz współpracy  w dziedzinie innowacji i wymiany dobrych praktyk. Dodatkowo prelegentka przedstawila sieć Eurodesk Polska ,która  wspiera działania młodzieży o charakterze europejskim. Dlatego polecam wszystkim uczniom odwiedzić nastepujace strony internetowe: www.erasmusplus.org.pl/mlodziez oraz www.eurodesk.pl i skorzystać tam z materiałów informacyjnych ,które dotyczą  szkoleń, studiów i wolontariatu za granicą oraz zapisać się na newslettera .
                                     Doradca zawodowy
                                   Agnieszka Błaszczyk