Pierwsze miejsce!!!

tarczastrona

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Ekonomiczno-Handlowe w ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Z przyjemnością i poczuciem dobrze wykonanej pracy informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny została najlepszym technikum w Piotrkowie Trybunalskim w XXI Rankingu Techników Perspektywy 2019. „Sukces ma wielu ojców” i w naszym przypadku to całkowita prawda. Uczniowie i nauczyciele, młodość i doświadczenie, wiedza i chęć jej posiadania, kreatywność, inwencja, zaangażowanie – fantastyczna mieszanka i przepis na efektywność. Cudownie jest przebywać w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Wszystkim tego życzymy, znamy to uczucie. Tworzymy EKONOMIK i robimy to dobrze. W województwie łódzkim jesteśmy na 21 miejscu i dołożymy wszelkich starań by za rok poprawić tę lokatę.
                   Pozdrawiamy i zapraszamy do tworzenia tej wyjątkowej społeczności szkolnej.
                                                                                                     Srebrna Szkoła 2019