Medale w siatkówce rozdane!

380994122_804344315027596_4530809488082510158_n
Finały turnieju siatkarskiego to była niezapomniana uczta dla fanów sportu zgromadzonych wokół boiska Ekonomika. Wysoki poziom gry, prawdziwy duch walki i niezapomniane wrażenia!
W dniu wczorajszym nastąpiło podsumowanie zmagań szkolnego turnieju siatkarskiego. Mistrzowie szkoły w piłce siatkowej z klas 3B (I miejsce) oraz 3DH (II miejsce) otrzymali z ręki Pana Dyrektora Piotr Bereska medale i dyplomy. Gratulacje dla wszystkich klas, które podjęły rywalizację sportową oraz nauczycielom wf-u (p. Małgorzata Giler, p. Dorota Cieślak, p. Paweł Magiera) za organizację turnieju. Brawa dla wszystkich drużyn!!! Teraz czekamy na kolejne sukcesy naszych sportowców, także w zmaganiach międzyszkolnych.
Jeszcze raz BRAWO!!!